Projektant Wnętrz - Patrycja Ziomecka | O pracowni
16484
page,page-id-16484,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive
patrycja-ziomecka-foto

PRACOWNIA

Nasza pracownia specjalizuje się w projektowaniu wnętrz prywatnych oraz przestrzeni użyteczności publicznej.

Dbamy o to, aby każdy projekt wnętrza odpowiadał indywidualnym potrzebom klientów w zakresie funkcji, estetyki i budżetu. Oferujemy kompleksowy zakres projektowania wnętrz oraz  kontrolę nad procesem wykonawczym.

PATRYCJA ZIOMECKA

W 2004 roku ukończyłam z wyróżnieniem Wydział Architektury Wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.
Od 2005 do 2010 roku projektowałam wnętrza w budynkach biurowych współpracując z biurami architektonicznymi. Obecnie tworzę autorskie projekty wnętrz.

Uważam, że potrzeba piękna jest ważna i bardzo silna w każdym z nas. Przebywanie w ładnym otoczeniu poprawia samopoczucie i humor, daje poczucie psychicznego komfortu. Piękno jest niezwykle ulotną wartością definiowaną w architekturze w przeróżny sposób. Ja rozumiem je dość klasycznie, poprzez połączenie proporcji, harmonii, stosowności i umiaru. Do tej ogólnej definicji dodałabym jeszcze zdobycze współczesne, takie jak indywidualizm i bezwzględny zakaz nudy. Architektura wnętrz jest dziedziną szczególną. Bardzo intymną i bliską człowiekowi. Wnętrze powinno być piękne i wygodne, zwłaszcza kiedy musi sprostać oczekiwaniom związanym z wyobrażeniami o naszym mentalnym centrum wszechświata – o domu. Moja praca polega na porządkowaniu najbliższej człowiekowi rzeczywistości materialnej w taki sposób, by czuł się w niej dobrze, by mógł polubić, a może nawet pokochać miejsce, w którym żyje.

↓